УЧЕНИК НА МЕСЕЦА

Месец май
Венета Ташева -VII Б клас
– Активно участва в живота на училището.
– Любознателна и толерантна към съучениците си със завидни
организаторски и медиаторски умения.
– Старателна и всеотдайна ученичка.

 

Месец април
Калина Гюрова – IV А клас
Отговорна, дисциплинирана и ученолюбива.
Участва активно в училищния живот.
Мотивира сьучениците си да участват активно в доброволчески кампании.
Ползва се с доверие и уважение сред връстниците си.

                                                                                                                

Месец март
Виктория Чапразлиева -III А клас
Намерила е портмоне и е зарадвала притежателя му.
Пример за училището с благородната си постъпка.
Любознателна и толерантна към съучениците си.
Постига отлични резултати в учебния процес.

Месец февруари
Стефан Тодоров Цвятков – III-В клас
Отговорен, любознателен, толерантен към съучениците си и винаги готов
да помогне при затруднения в самоподготовката им.
Постига отлични резултати в учебния процес,
заема призови места и печели медали в математически състезания.


Месец януари
Никола Иванов Николов – II-Б клас.
Любознателен с високи учебни резултати, толерантно поведение към всички
и много отговорен. Включва се с ентусиазъм в училищния живот.
Винаги усмихнат и позитивен.

Месец декември
Красимир Чекаларов – III-Б
I място и златен медал в Плувен турнир за Купа Бургас- стил кроул.
Толерантен към своите съученици и с отлични резултати в учебния процес.

Месец ноември
Теодор Дончев -VII-Б клас
Толерантен, етичен, добър ученик и съученик, добър приятел.
Постигнал е максимален резултат в изучаване на английски език
и сертификат от Кеймбридж.

  • Месец май
    Виктория Покраева – IV-А
    С желание се включва във всички инициативи на училището.
    Участва с благотворителна кауза на СИЦ ”Усмивка”,
    за видна деятелка на културата от гр.Бургас с физическо увреждане.
    Посвети и стих и и направи подаръци по случай Великден.


    Месец април
    Даниела Гочева – VII-А
    Златен медал от международна регата „Бриз“ 
    Отлични постижения в образованието
    Активен участник в баскетболен училищен отбор

    Месец март
    Максим Сугарев – VII-Б
    Отлични постижения в образованието
    Отлично представяне на олимпиада по география
    Спортува и печели награди по кайтсъфринг
  • Месец февруари
    Михаил Гиноолу – II-Б
    • Намерил е  телефон за ръка/Майки/ и е проучил на кого е
    • Активно участие в мероприятията на класа и училището


Месец януари
Николай Атанасов – II-А
• Намерил е голяма сума пари в междучасието и я е върнал на притежателя
• Отзивчив и винаги готов да помогне на всички

 

Месец ноември
Даная Проданова – VII-А
• Второ място от Националния конкурс „Национален парк Рила – познат и непознат“
• Всеотдайна е във всички мероприятия
• Първо място в конкурс „Най-добър рецитатор“

Месец октомври
Борислава Господинова – IV-А
• Показани отлични резултати в учебния процес
• Активно участие в мероприятията на класа и училището
• Гражданска позиция за опазване на дърветата
на ОУ „П.Р. Славейков“ в Морска градина