• Архив

• « | Начало | »

Фурора на шестокласниците

5 май, 2016

През месец март се проведе вътрешен турнир по футбол в ОУ“П.Р.Славейков“. Първата среща беше между 6а и 6б клас и завърши триумфално с разгромяването на 6б. Отборът на 6а: Стилиян Станчев (капитан), Енислав (десен вратар), Ивайло (вратар), Златомир и Никола Д.(защитници) и Борислав (резерва), показа по изключителен начин уменията си.

Мачът започна с попадение на Стилиян Станчев от 6а, след което Енислав Маринов от 6а вкара два ключови гола. В края на първото полувреме „а“ клас вече имаха четири уникални попадения с резултат 4:0. Мачът завърши 10:1 за 6а клас, като за победата допринесе и агитката от момичетата, подкрепяща футболистите.

Вторият мач се проведе между отборите на 6а и 6в. Мачът започна много трудно и за двата отбора, но в един момент 6в се пречупи. Ивайло подаде на Енислав от 6а и той вкара с глава за 1:0. След това Стилиян вкара още два гола, след които отборите се отдадоха на заслужена почивка. През втората част Енислав вкара още 4 гола, с които отказа отбора на 6в. не отне много време на Стилян да вкара още три гола, с които подпечата победата на 6а. Мачът завърши с разбиваща победа на 6а клас- 9:0.

Публикувана в: Без категория | Няма коментар »